Home > Sponsorzy

Nasz KONCERT nie mógłby się odbyć, gdyby nie gościnność przepięknej lokalizacji i ludzi o dobrych sercach. W tym roku wspólnie z nami pomaga „ZAMEK TOPACZ RESORT & ART SPA”, który oprócz gościnny, ofiarował również szereg wspaniałych voucherów na licytację. Więcej w dziale AUKCJE.

W tym roku jednym z naszych dobrych duchów jest autorska wytwórnia artystyczna „BUJANE OBŁOKI”, która wspiera nas nie tylko podczas licytacji, na którą zdecydowała się ofiarować dwie swoje prace, ale zajmuje się również oprawą muzyczną całego wydarzenia. Dziękujemy za wieloletnią obecność.

Po raz kolejny dzięki uprzejmości firmy „BTW PHOTOGRAPHERS” nasz koncert oraz wszystko co się podczas niego działo będziecie mogli wspominać oglądając wspaniałe zdjęcia. To już kolejny raz są z nami, warto pamiętać o tych którzy pamiętają o innych.

Podczas tegorocznego koncertu nie zabraknie z nami „SYLWIAZYLKA.pl” czyli uroczej Pani fotograf i jej urokliwej sesji zdjęciowej, którą będzie można wylicytować w czasie naszej aukcji.Szczegóły w dziale AUKCJE.

W tym roku po raz pierwszy razem z nami pomaga pani Ewelina Krzak z „MEDENA REHABILITACJA FUNKCJONALNA” która ufundowała na naszą licytację bardzo ciekawe rzeczy. Więcej dowiecie się w dziale AUKCJA.

Kolejnym nowym dobrym duchem podczas tegorocznego KONCERTU jest firma „SYMBIO CENTRUM MASAŻU I REHABILITACJI” która wspiera nasze działania poprzez ufundowanie fantastycznych usług na naszą licytację. Więcej w dziale AUKCJA.

Po raz kolejny razem z nami pomaga AMSGAZ, czyli firma ceniona na swoje usługi w dziedzinie motoryzacji. I tym razem przygotowała ona coś dla wszystkich tych którzy chcą zadbać o swój samochód. Więcej w dziale AUKCJA.